Kontakt:
Petr Novák
tel.: 777 18 66 17
automas@automas.eu

Líbí se vám náš nový kalendář?

Přidejte se

Chcete sdílet auta s Automášem? Výborně! Jak na to? Nejprve se musíte stát členem, protože Automáš není anonymní autopůjčovna, nýbrž KLUB (dobrá zpráva: členství je zdarma). Po vstupu do klubu už je používání aut velmi jednoduché.

Jak vstoupit do klubu Automáš

1. Potkáme se

Carsharing je založen na důvěře mezi oběmi stranami, tedy vlastníkem a budoucím nájemcem. Proto je nutné, aby se tito dva nezávazně setkali a měli možnost se seznámit. Podniknete zkušební jízdu, při které se budete moci ujistit, že auta jsou v dobrém technickém stavu. (Dohodnout setkání)

2. Zaregistrujeme vás

Pokud se shodneme na tom, že se stanete členem Automáše, budeme na chvíli potřebovat vaši občanku a řidičák. Vyplníte registrační formulář klubu a podepíšete rámcovou smlouvu o nájmu vozů. Tím se stáváte členem (členkou) klubu a obdržíte klubový průkaz (kartičku s ID). Za členství se nic neplatí.

Jak si zamluvit a půjčit vůz

1. Objednávka

Kterýkoli vůz si můžete objednat telefonicky (777 186 617) nebo e-mailem nebo pomocí kalendáře na tomto webu. Váš požadavek potvrdíme obratem.

2. Převzetí vozu

Auto připravíme k požadovanému datu. Místo předání si dohodneme. U auta pak jen podepíšete předávací protokol a dostanete klíčky.

3. Vrácení vozu

Vůz vracíte v dohodnutém termínu. Nájemné hradíte hotově při vrácení.